آموزش رفع خجالت آموزش رفع خجالت .

آموزش رفع خجالت

بهترين كتاب روانشناسي

بهترين كتاب هاي روانشناسي و موفقيت دنيا كدام اند؟

كتاب هاي روانشناسي و موفقيت دنيا را يك ليست ده عدد براي شما جمع آوري كرده ايم،اين ليست شماره ي ۱ است و به مرور كتاب هاي بيشتري را معرفي خواهيم كرد.

ليست كتاب هاي كتاب هاي روانشناسي و موفقيت عالي بسيار زياد است اما ما اين  ده كتاب را با بررسي و تحقيق انتخاب كرده ايم.

معيار انتخاب كتاب ها تاثير گذاري آن ها در زندگي افزاد بوده است، كتاب هايي كه در ليست زير آمده است زندگي افراد بسيار زيادي را متحول كرده است و آن ها را به سمت موفقيت در عرصه هاي مختلف زندگي حركت داده است.

آيا اين ليست كامل است ؟

خير،قطعا اين ليست نقاط ضعفي دارد،ممكن است كتابي كه دوست شما را متحول كرده و تاثير بسيار زيادي بر روي او گذاشته باشد از نظر شما يك كتاب عادي يا حتي مسخره باشد.

اما كتاب هاي ارائه شده در اين ليست جزو برترين كتاب هاي روانشناسي و موفقيت در سرار دنيا هستند كه هر كدام به چنديد زبان زنده ي دنيا ترجمه شده اند و بر روي افراد بسياري زيادي تاثير مثبت گذاشته اند.

از شما در خواست مي كنيم كه كتاب هاي مورد نظر خودتان را در قسمت نظرات به ما معرفي كنيد تا هم ما و هم ساير بازديد كنندگان از اين كتاب ها استفاده كنند.

اميدوارم ليست كتاب هاي زير را مطالعه كنيد و از بين آن ها چند مورد را انتخاب كنيد و شروع به مطالعه آنها كنيد.

مي توانيد هر بار يك يا دوصفحه مطالعه كنيد. مطمئن باشيد بعد از چند ماه مطالعه تغيرات بسيار عالي در زندگي خودتان احساس مي كنيد.

برويم سرغ ليست ليست بهترين كتاب هاي روانشناسي و موفقيت دنيا 

۱-آيين دوست يابي

كتاب آيين دوست يابي ديل كارنگي

معرفي كتاب آيين دوست يابي

كتاب آيين دوست يابي يكي از كتاب هايي است كه حتما بايد مطالعه شود.كتاب در سال ۱۹۳۷ نوشته شده است و همواره جزو پرفروش ترين كتاب ها در دنيا بوده است.

اين كتاب برخلاف اسمش در مورد دوست يابي نيست،به نظر نام مناسبي براي اين كتاب با اين حجم فوق العاده  اطلاعات كاربردي انتخاب نشده است.

كتاب آيين دوست يابي در مورد نحوه ي برخورد و سلوك با ديگران است.راز نفوذ به قلب ديگران و رفتار درست را نشان مي دهد.

اطلاعات آيين دوست يابي براي زمان و مكان خاصي نيستند و چون با انسان ها سر و كار داريم مي توان اين اصول را در همه جاي زمين به كار برد.

براي دانلود خلاصه كتاب آيين دوست يابي روي لينك زير كليك كنيد:

دانلود رايگان خلاصه كتاب آيين دوست يابي 

۲-ثروتمند ترين مرد بابل

كتاب ثروتمندترين بابل

معرفي كتاب ثروتمند ترين مرد بابل

كتاب ثروتمندترين مرد بابل يكي از پرفروش ترين كتاب هاي حوزه ي ثروت در دنيا است.

در كتاب آمده كه شهر بابل يكي از ثروتمند ترين شهر هاي دنيا بوده و بازرگانان و تاجران بسياري داشته.

داستان دو دوست در اين كتاب بررسي مي وشد كه يك دوست بعد از گذشت مدتي تبديل به ثروتمند ترين مرد بابل مي شود و شوكت و اعتبار و احترام كسب مي كند و ديگر مي رود تا از او  اصول ثروتمند شدن را ياد بگيرد.

به جرات اگر در جامعه ي امروز ما همين آموزه هاي پايه اي ثروتمند شدن رعايت شود بسياري از مشكلات مالي مردم بر طرف مي شود.

در جايي از كتاب اشاره مي شود كه همه ي درآمد شما براي خودتان نيست و بايد يك دهم آن را پس انداز كنيد و وقتي پس اندازتان به حد خاصي رسيد با آن به تجارتي بپردازيد كه در آ« رحفه اي هستيد و دانش لازم را داريد.

داستان هاي زيادي در اين كتاب پايه اي ثروت بيان مي شود كه واقعا لذت بخش است.

كتاب نوشته ي جورج اس كلاوسون است و در ۱۶۷ صفحه ارائه شده كه مي توانيد در يك روز تعطيل آن را كامل تمام نماييد.

حتما اين كتاب پايه اي را مطالعه نماييد به شما نويد مي دهد كه حتي با بدترين وضعيت مالي هم مي توان بعد از گذشت مدتي و رعايت اصولي ساده به موفقيت رسيد.

۳-بينديشيد و ثروتمند شويد

سومين كتاب ليست ما كه براي موفق شدن حتما ضروري است و هستند كساني كه هيچ كتاب جز بينديشيد و ثروتمند شويد را مطالعه ننكردند و جزو  افراد موفق و ثروتمند شدند.

كتاب بيانديشيد و ثروتمند شويد

كتاب بيانديشيد و ثروتمند شويد

اصول بينديشيد و ثروتمند شويد علاوه بر راه هايي كه براي جذب ثروت نشان مي دهد،اصول هدفگذاري و نفوذ به ضمير ناخودآگاه و همچنين پشتكار و تلاش را به ما ياد مي هد.

جزو پر فروش ترين كتاب ها تاريخ در زمينه ي موفقيت است و مي توان گفت بعد از آن اغلب كتاب هايي كه در زمينه ي موفقيت و ثروتمند نوشته شدند  اصولي را بيان ميكردند كه در اين كتاب قبلا بيان شده بود.

ناپلئون هيل زندگي خود را به مدت بيش از۲۰ سال صرف مطالعه و تحقيق در مورد افراد موفق تاريخ مي كند و با ۵۰۰ نفر از موفق ترين افراد زمانه مصاحبه مي كند.به دنبال اين راز كه چه عاملي باعث موفقيت افراد مي شود؟

بعد از گذشت بيست سال و مصاحبه با موفق ترين افراد روي زمين به اين راز پي مي برد و اين راز را در لابه لاي صفحات كتاب از خود به يادگار مي گذارد.

اگر مي خواهيد موفق شويد يا ديد جديد نسبت به موفقيت و هدف گذاري در ذهن خود پيدا كنيد حتما كتاب بينديشيد و ثروتمند شويد را مطالعه كنيد.

۴-هفت عادت مردمان موثر

كتاب هاي روانشناسي و موفقيت-هفت عادت مردمان موثر

كتاب هاي روانشناسي و موفقيت-هفت عادت مردمان موثر

كتاب هفت عادت مردمان موثر نوشته ي استفان كاوي يكي از جالب ترين كتاب هايي است كه در زمنيه ي موفقيت در زندگي فردي نوشته شده است.

دكتر استفان كاوي در زمان رساله ي دكتري خود به بررسي تمام كتاب هاي موفقيت مي پردازد و كتاب ها و مقالات ۲۰۰ سال گذشته را بررسي مي كند و بعد از بررسي هايش به يك نتيجه مي رسد:

انسان هاي موثر از ۷ عادت براي موفقيت استفاده مي كنند.

۵-جادوي فكر بزرگ

كتاب جادوي فكر بزرگ

كتاب جادوي فكر بزرگ

كتابي كه دكتر  ديويد جوزف شوارتز نوشته و بسيار انگيزه دهنده است اين كتاب ۳۱۴ صفحه دارد و پيشنهاد مي شود در ليست خريد خودتان قرار دهيد.

قسمتي از كتاب را ادامه مي خوانيم:

تفاوتي كه بين موفقيت و شكست وجود دارد، در نگرشي است كه افراد نسبت به موانع ناتواني‌ها و دلسردي‌ها و ديگر شرايط نا اميد كننده دارند.

پنج راهنمايي كه به شما كمك مي‌كند از شكست پيروزي بسازيد:

-موانع را مطالعه كنيد تا بتوانيد مسير خود را به سوي پيروزي هموار كنيد. هنگامي كه مغلوب مي‌شويد درسي بگيريد و به قصد پيروز شدن در مرتبه‌ي بعد راه خود را ادامه دهيد.

-شهامت آن را داشته باشيد كه منتقد سازنده‌ي خودتان باشيد. عيوب و ضعف‌هاي خود را پيدا كنيد و سپس در پي اصلاح آن‌ها برآييد.

-شانس خود را محكوم نكنيد. هريك از موانع را مورد بررسي قرار دهيد و اشكالات را پيدا كنيد. از ياد نبريد كه با مقصر دانستن اقبال خود به هيچ يك از هدف‌‌هايتان نمي‌رسيد.

-پشتكار را با آزمايش تركيب كنيد. به هدف خود وفادار بمانيد؛ ولي بخاطر درماندگي و بيچارگي سر خود را به ديوار نكوبيد. راه‌هاي جديد را امتحان كنيد.

– به خاطر داشته باشيد كه هر وضعيتي مانند سكه يك روي خوب دارد. آن روي خوب را پيدا كنيد. جنبه‌هاي مثبت را ببينيد و نااميدي را از خود دور كنيد.

موفقيت به مفهوم برخورداري از بسياري مواهب است؛ از جمله: رفاه در زندگي، خانه‌ي مناسب، استفاده از تعطيلات، مسافرت و … موفقيت يعني كسب احترام، بزرگي و عزت در محيط كار و درعرصه اجتماع. حال چرا مي‌گوييم به موفقيت خود ايمان داشته باشيد؟ نيروي ايمان نه چيزي سحرانگيز است و نه اسرارآميز. ايمان به اين شكل عمل مي‌كند: اعتقاد به اينكه “من از عهده ي اين كار برمي‌آيم” قدرت، مهارت و انرژي لازم را براي موفقيت در اختيارمان مي‌گذارد. هرگاه باور داشته باشيم كه مي توانيم كاري را انجام دهيم، روش انجام دادن آن كار پيدا مي‌شود.

ادامه در :

http://alimohammadian.com/best-book/


برچسب: كتاب،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ساعت: ۰۷:۵۱:۲۴ توسط:ميراحمدي موضوع:

{COMMENTS}
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :